PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در خرید کفش کوهنوردی

skate
11-15-2011, 09:06
سلام و خسته نباشید

دوستان من می خوام یه کفش کوهنوردی سه فصل+یک روزه زمستون بخرم ، حدود 200 تومن.
کسی هست برند یا مدل خاصی رو بهم معرفی کنه؟

بعضی از دوستان کفش های بوریل رو معرفی کردن که اسپانیایی هست و با قیمت 265 تومن،
یه سری هم کفش های لاوان رو معرفی کردن که قیمتش پایین تر هست و تکنولوژی های لازم رو داره.

خلاصه خیلی گیج شدم

Malihe
11-15-2011, 20:47
سلام و خسته نباشید

دوستان من می خوام یه کفش کوهنوردی سه فصل+یک روزه زمستون بخرم ، حدود 200 تومن.
کسی هست برند یا مدل خاصی رو بهم معرفی کنه؟

بعضی از دوستان کفش های بوریل رو معرفی کردن که اسپانیایی هست و با قیمت 265 تومن،
یه سری هم کفش های لاوان رو معرفی کردن که قیمتش پایین تر هست و تکنولوژی های لازم رو داره.

خلاصه خیلی گیج شدم
به نظر من با 200 تومن میتونی یه کفش ترکینگ بخری که یک روزه زمستونی جواب نمیده. در مورد بوریل اطلاع ندارم. تهران نمایندگی داره؟؟
الان 2 نفر از بچه ها لاوان دارن. میتونی باهاشون مشاوره کنی.
احتمالا خودت میدونی که برای برندهای اسکارپا، زامبرلن، باید 300 به بالا هزینه کنی که زمستون جواب بده. من خودم میخواستم barun اسکارپا بخرم 350 تومن اما زنانه نداشت. کریستالو هم خوبه اما فروشنده گفت کفه اش برای برف و یخه.

skate
11-15-2011, 22:14
ممنون از شما ،
این بچه هایی که لاوان دارن رو کجان که من ازشون مشورت بخوام؟

یکی از دوستام کفش boreal مدل bulnes رو پیشنهاد داد با قیمت 265 تومن که ساخت اسپانیا هست با مشخصات زیر که امکان نصب کرامپون فیکس رو هم داره:

اینم عکسش:
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

SIZES
3 - 13 u.k. in half-sizes.

WEIGHT
1756 gr. pair. Size 7 u.k.

UPPERS
One piece premium quality waterproof and
reinforced 2.6 mm Split leather. Fully padded for
superior comfort and thermal isolation.

LINING
Boreal Dry-Line® for absolute waterproofness and
superior breathability .

MIDSOLE
Boreal PBG-650 with lateral reinforcements for superior control.

SOLE
Boreal Mount FDS-3 with triple density rubber. Plus 10 mm EVA-Pro midsole for shock absorption and thermal insulation. Technical Crampon compatible.

USAGE
Rapid high mountain winter ascents. Long
mountain traverses. Technical trekking. Ideal 3-4
season mountain boot.

__________________________________________________ __________
و یکی دیگه از دوستام کفش لاوان (ساخت ایران) مدل فونیکس رو معرفی کرد که قیمتش رو هنوز نمی دونم با مشخصات زیر:
اینم عکسش: [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])[/B][/b]

کاربرد:
کوه نوردی سه فصل، برنامه یک روزه زمستانی
توضیح ویژه: رویه چرمی یکپارچه، طراحی ویژه در قوس پاشنه برای راحتی بیشتر

رویه:
نبوک ضد آب 2.7میلی متری
آستر:
گورتکس
میان زیره:
تری فلکس 7میلی متری
عایق:
آنتی رفلکس 7میلی متری
زیره:
ویبرام + آنتی شوک
لژ:
لاستیک 3میلی متری
وزن:
***0 در سایز 42 در یک جفت
سایز:
39 تا 46

Malihe
11-15-2011, 23:56
مریم که احتمالا برنامه جمعه رو شرکت میکنه برای اولین بار کفش لاوان مدل آیس ترک رو که به تازگی خریده میخواد تست کنه.
تو سایت، قیمت مدل فونیکس 150000تومنه.

از یکی ازدوستان که کفش borealداره در موردش سوال کردم که گفته کفشای بسیار خوبیه اما کفشهایی که به ایران میاد ظاهرا تاریخ مصرف گذشته ست. چون کفش خودش به خاطر این موضوع دچار مشکل شده. از یه جای مطمئن خرید کنید. اگه نمایندگیش رو هم می شناسید معرفی کنید تا من هم یه سری بزنم.

skate
11-16-2011, 01:20
البته من جز گروه شما نیستم و سایت رو از سرچ نت پیدا کردم.

دقیقا به نکته ی بسیار خوبی اشاره کردید، چندتا از بچه ها کفش های بوریل رو دارن که 4 سال هست واسشون کار می کنه و تو برنامه های برفی هم امتحانشو پس داده اما مشکلش اینه که مشخص نیس تاریخ تولیدش کی هست، چون تو کل اینترنت یه فروشگاه خارجی و ایرانی نتونستم پیدا کنم که این کفش رو موجود داشته باشه و می ترسم از قبل باشه.
کفش های لاوان هم مدل آیس ترک اولین مدلی بوده که لاوان تولید کرده و واسه همین می ترسم به عنوان اولین تجربه ی تولید کفش کوهنوردی مناسب نباشه.
احتمالا فونیکس بگیرم البته اینطور که تو کاتالوگش بود فونیکس 2
یه سال هم کار بده نسبت به قیمتش خوبه.

skate
11-16-2011, 01:21
نمایندگی بوریل رو هم نمی شناسم.
مثل اینکه نماینده فروش تخصصی بوریل نیست تو ایران

Malihe
11-16-2011, 04:14
نمایندگی بوریل رو هم نمی شناسم.
مثل اینکه نماینده فروش تخصصی بوریل نیست تو ایران
به نظر من با توجه به صحبتهای دوستانتون و تعریفی که من از این کفش شنیدم و با توجه به قیمتش که چندان هم ارزون نیست خریدن بوریل به صلاح نیست. :(

varona
11-16-2011, 04:41
من یه lafuma دارم ازشم راضیم البته مدل بک پکه تو زمستونم تا 4000 تا باهاش رفتم خیلی ازش راضیم. تو ایران نمایندگی داره به نظرم سمت یه کفشی برو که نمایندگی داشته باشه چون همون بحث تاریخ تولید رو که خودتونم فرمودید میتونید بهش اطمینان کنید چون تو عمر کفش خیلی موثره.

Malihe
11-16-2011, 04:59
من یه lafuma دارم ازشم راضیم البته مدل بک پکه تو زمستونم تا 4000 تا باهاش رفتم خیلی ازش راضیم. تو ایران نمایندگی داره به نظرم سمت یه کفشی برو که نمایندگی داشته باشه چون همون بحث تاریخ تولید رو که خودتونم فرمودید میتونید بهش اطمینان کنید چون تو عمر کفش خیلی موثره.

ممنون از راهنماییتون. چند تا مدل lafumaتو منیریه دیدم. نمیدونم چرا به نظرم برا برنامه زمستونی قوی نیومد. شایدم اونایی که دیدم بک پکینگ نبودن ...:question:
از lafuma مدلای بک پکینگ قیمت دارین؟؟

varona
11-16-2011, 05:25
البته من اسم نمایندگیش رو نزدم چون نمیدونستم مطابق با قوانین سایت باشه یا نه ولی نفوذ آبش و چسبندگیش فوق العاده هستش. من خودمم چون میخواستم یه کفش سبک داشته باشم اول گرفتمش ولی واقعاً خوب از آب دراومدش فکر کنم الان بک پکینگش 210 باشه.

BEHZAD
11-16-2011, 06:08
شما میتونی کفشی که گورتکس داره رو تهیه کنید منتها با یکی از بچه های مجرب برو واسه خرید چون یکسری از کفشا فقط زیبایی دارنو قیمت بالا.مارکهای خوبی هستن مثلا سالیوا.آسالو.نورت فیس.لووا.کاستین گر.داخ اشتاین.ویک سری مارکهای معرف دیگه که تو ذهنم نیست

skate
11-16-2011, 09:50
پس تکلیف من که اصفهانم و از بچه های مجرب فعلا کسی همراهم نیست چی می شه؟
فکر نمی کردم اینقدر مارک های متفاوت باشه.
این اینترنت فارسی هم که ماشالله فقط 2 سه تا سایت فروش کفش کوهنوردی هست

Ali
11-16-2011, 18:38
سلام دوست عزیز
با این همه توضیحاتی که دادید خودتون کلی مجرب و فنی هستید و اگر هم خواستید با کسی که فنی تر از خودتون هست برید میتونید از دوستان کوهنورد ققنوس اصفهان کمک بگیرد که ماشاالله همشون فنی هستند و در برنامه دماوند زیارتشون کردیم و همچنین دوستان دوچرخه سوار تیبان اصفهان

Malihe
11-18-2011, 05:33
البته من اسم نمایندگیش رو نزدم چون نمیدونستم مطابق با قوانین سایت باشه یا نه ولی نفوذ آبش و چسبندگیش فوق العاده هستش. من خودمم چون میخواستم یه کفش سبک داشته باشم اول گرفتمش ولی واقعاً خوب از آب دراومدش فکر کنم الان بک پکینگش 210 باشه.

ممنون از راهنمایی شما، من رفتم منیریه و کفش رو دیدم. حرفتونا قبول دارم. واقعا سبک بود. الانم 230 تومن شده.
ممکنه منو راهنمایی کنید.
سوالی که ازتون داشتم اینه که واقعا باهاش تا 4000 رفتین؟ از قسمت توریهای روی کفش آب نفوذ نکرد؟ چند ساعت تو برف پیاده روی میکردین؟

varona
11-18-2011, 07:17
ممنون از راهنمایی شما، من رفتم منیریه و کفش رو دیدم. حرفتونا قبول دارم. واقعا سبک بود. الانم 230 تومن شده.
ممکنه منو راهنمایی کنید.
سوالی که ازتون داشتم اینه که واقعا باهاش تا 4000 رفتین؟ از قسمت توریهای روی کفش آب نفوذ نکرد؟ چند ساعت تو برف پیاده روی میکردین؟

من خودم توچالو تو دیماه سال گذشته باهاش رفتم حدود 2 ساعتی هم تو برف بودم باهاش. یکی از دوستان هم همین مهر باهاش دماوند رفتش ولی یه چیزی رو درنظر بگیرید این کفش از نوع بک پکینگه و برای صعودهای زمستونی نیستش به نظرم اول باید مشخص کنید که واسه چه برنامه ای میخواید کفش بگیرید

varona
11-18-2011, 07:35
اگه بخوای توچال بری و برگردی الان مطمئن باش جواب میده. ولی من اگه خودم بخوام یه کفش واسه صعودهای زمستونی بگیرم سعی میکنم یه کم بیشتر هزینه کنم چون تو این فصول احتیاط شرط عقله.